facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Bahar Gelirken: Nane Yeşili ve Siyah İkilisi
Bahar Gelirken: Nane Yeşili ve Siyah İkilisi

Bahar Gelirken: Nane Yeşili ve Siyah İkilisi

Mart ayına girdiğimiz şu günlerde, bahar mevsimi için hazırlıklara başlama vakti geldi. Bahar mevsiminin esintilerini evinizin dekorasyonuna taşımak istiyorsanız, bahar mevsimini çağrıştıracak değişiklikler yaparak işe başlayabilirsiniz. Dekorasyonda yapılacak en etkili ve en kolay değişikliğin dekorasyon rengini değiştirmek olduğunu düşünürsek, evlerinizi bahara hazırlama sürecinde size yardımcı olacak en trend renklerden birisine göz atmaya ne dersiniz? İşte dekorasyonda baharın ferahlığını hissettirecek nane yeşili dekorasyon modası…

Nane yeşili, tıpkı nanenin ağzınızda bıraktığı his gibi ferah ve taze bir dekorasyon oluşturmanıza yardımcı olacağı gibi, doğal ve abartılı olmayan dekorasyon sevenler için de iyi bir tercih olacaktır. Peki, nane yeşili  ev dekorasyonu yaparken, nane yeşilini hangi renkler ile birlikte kullanabiliriz?

Sezonun En Trend İkilisi: Nane Yeşili Ve Siyah
Nane yeşili renginin ferah ve iç açıcı etkisi ile siyah rengin modern ve asil duruşunu bir arada kullanarak hem iddialı hem de oldukça ferah bir dekorasyon tarzına imza atabilirsiniz. Bu iki rengi kullanırken; daha modern ve baskın bir dekorasyon tarzı oluşturmak istiyorsanız siyah renge ağırlık verebilirsiniz. Fakat daha ferah ve pastel tonlarda bir dekorasyon tarzı yaratmak istiyorsanız nane yeşilini ana renk olarak kullanıp, siyah rengi objelerde kullanabilirsiniz.

Nane yeşili bir ev dekorasyonunu siyah-beyaz desenli yastıklar ile tamamlayabilir, böylece siyahı baskın olarak kullanmadan şık bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Siyah ve nane yeşili dekorasyon için en uygun mekânlar, oturma odaları ve mutfaklardır. Bunun yanında giriş salonlarında ve çocuk odalarında da siyah ve nane yeşili dekorasyon tarzını kullanabilir, hem ferah hem de modern mekânlar oluşturabilirsiniz.

Siyah ve nane yeşili dekorasyona üçüncü bir renk eklemek istiyorsanız; beyaz ve gri renkleri bu iki renk ile birlikte kullanabilirsiniz. Ayrıca pudra ve krem gibi pastel tonlar da, siyah ve nane yeşili dekorasyon ile oldukça uyum sağlayan renkler olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top