facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Aynalarda Ve Tablolarda Anılarımızı Yaşatmak
Aynalarda Ve Tablolarda Anılarımızı Yaşatmak

Aynalarda Ve Tablolarda Anılarımızı Yaşatmak

Ev dekorasyonu için en önemli parçalar ayna ve tablolardır. Bununla beraber evimizin dekorasyonunda kendimizi ve anılarımızı görmek bizi mutlu edecektir. İşte bunun için dekorasyonumuza anılarımızı nasıl yansıtacağımızı yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Aynalar Kendimizi ve Anılarımızı Yansıtır

Duvar dekorasyonumuzu tamamlayan önemli ögelerden ilki aynalardır. Evimizin daha geniş ve ferah görünmesi için genellikle tamamlayıcı öge olarak kullanırız. Şimdi de değişik ayna modellerine anılarımızı yansıtabiliriz. Bunun için ayna çerçevesi edinebilir ve içerisini fotoğraflarınızla süsleyebilirsiniz. Böylece ayna görüntüsü içinde çeşitli anılarınızı sergileyebilirsiniz. Duvar dekorasyonunuzu bu şekilde tamamlayabilir ve evinizi şık gösterebilirsiniz.

duvar-dekorasyonu

Tablolar da Anılarımız Canlanabilir

Tablolar evimizin ofisimizin en değerli parçasıdır. Çünkü onlar bulunduğumuz mekânın içerisine farklı renk ve desen katmamıza yardımcı olur tablolar. Günümüzde tablo şeklinde saatler ve fotoğraf tabloları herkes tarafından tercih edilmekte ve sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca herkes tarafından şıklığı ve zarifliği genel kabul görmektedir. İlginç tablo fikirleri ve modelleri ile dilediğiniz fotoğrafınızı anınızı sergileyebilirsiniz. Ancak unutulmaması gereken çok önemli bir detay var ki tablo olarak basılan fotoğraflar tablo olarak kullandığınız resimlere kıyasla çok daha fazla hassastır. Çünkü beyaz tuval üzerine yapılan fotoğraf baskısı sonrasında üzerine herhangi bir çerçeve ya da koruyucu ekran konulmamaktadır. Bu tablonun daha doğal olmasını sağlamaktadır. İşte bu yüzden çok hassastır ve dikkatle korunması gerekir. Hepimizin anılarını dikkatle özenle koruduğunu göz önünde bulundurduğumuzu dikkate alırsak evine renk katmak isteyen ve dekorunu tamamlayarak anılarına da evinde yer açmak isteyen herkes için çok uygun bir dekorasyon fikri olacaktır. Duvarınızın genişliğine göre tablonuzun boyutunu da ayarlayabilirsiniz. Böylece duvarınız istediğiniz genişlik ve renk ile dekore edilmiş olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top