facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Ayna Duvar Dekorasyonu ile Lüks Etkisini Yaşayın
Ayna Duvar Dekorasyonu ile Lüks Etkisini Yaşayın

Ayna Duvar Dekorasyonu ile Lüks Etkisini Yaşayın

Ayna duvar dekorasyonları, özellikle salonlarda kullanılır ve salona farklı, lüks bir ambiyans katmaktadır. Salon duvarlarının bir tarafını komple ayna ile kaplayarak, salona derinlik yaratabilirsiniz. Salonlarda kullanılan ayna dekorasyonu çeşitli tasarımlarla hazırlanmaktadır. Çeşitli figür tasarımlarına sahip ayna stickerlar tercih edebileceğiniz gibi komple ayna dekoru da yaptırabilirsiniz.

Ayna duvar kaplamaları, salonlarda yemek masasının olduğu kısımda kullanılmaktadır. Aynanın verdiği ışıltı ile odaya lüks ve kaliteli bir görünüm sağlanmaktadır. Komple ayna duvar dekorasyonu yaptırmak için salonunuzun çok büyük olmasına gerek yoktur. Küçük boyutlu salonlarda da derinlik katması amacıyla tercih edilebilmektedir. Küçük salonunuzu daha geniş ve ferah göstermek için ayna duvar dekorunda faydalanabilirsiniz.

 

Ayna Duvar Stickerları

Ayna yapısına sahip duvar stickerlarını evin her odasında tercih edebilirsiniz. Çeşitli tasarımlardan oluşan ayna stickerlar, her odanın özelliğine uygun biçimde tasarlanmaktadır. Çocuk odaları için hayvan figürlü ayna duvar stickerlarını tercih edebilirsiniz. Yatak oda ve salonlar için ise daha şık ve genel tasarıma sahip tasarımları kullanabilirsiniz. Mutfaklar için oluşturulan aynalı duvar stickerları genellikle yemek ve mutfak eşyası temalı olarak üretilmektedir.

ayna-sticker

Ayna Duvar Kaplama Dekorasyonunun Temizliği

Aynalı duvar dekorasyonu kullanacaksanız, temizliğine de çok dikkat etmelisiniz. Kaliteli ve lüks bir görünüme sahip olmak için ayna dekorasyonunun temiz kullanılması gerekmektedir. Ayna dekorasyonunun temiz tutulması için günlük olarak özel temizleyiciler ile temizlenmelidir. Kullanımına da özenle dikkat edilerek lekelenmesi önlenmelidir.

Aynalı Duvar Dekorasyonu Uygulaması Nasıl Yapılmaktadır?

Aynalı tasarıma sahip duvar dekorasyonu uygulamaları, profesyonel mimarlık ve dekorasyon ofislerinin yetkilileri tarafından uygulanmaktadır. Kendiniz de uygulayabilirsiniz ancak, sağlam ve kusursuz bir uygulama olmasını istiyorsanız profesyonel yardım almanızı önermekteyiz.

 

Bir yorum

 1. Merhabalar,

  Ben yurt dışında yaşayan birisiyim ve gerçekten bu işi yurdisinda yapmak istiyorum. Amacım sif satmak değil. Amacım satmak ve evlere decor yapmak.

  Lütfen bana kısa zamanda dönebilirsiniz çok memnun olurum.
  Yurtdışı numaramı da yazıyorum.
  İsterseniz WhatsApp tan arayabilirsiniz.

  Görüşmek üzere,

  Turgut Colakoglu
  0031641457603

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top