facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Artifort Sandalye ve Koltuklarla Sıradışı Mekanlar
Artifort Sandalye ve Koltuklarla Sıradışı Mekanlar

Artifort Sandalye ve Koltuklarla Sıradışı Mekanlar

Teknolojik gelişmelere ve gittikçe modernleşen konfor anlayışına paralel olarak dekorasyon dünyası, hızlı değişimlere ve yeniliklere sahne oluyor. Bu gelişmeler, zaman zaman sıradışı, şaşırtıcı tasarım ya da konseptler olarak karşımıza çıkabiliyor.

Dekoratif öğelerde en çarpıcı tasarımlara imza atan Artifort, bu ününü hiçbir tasarım firmasına kaptırmayacağa benziyor. Dekorasyon ürünleri tasarımında 100 yılı aşkın tecrübesiyle, şaşırtıcı ama bir o kadar da ergonomik konseptlere imza atan Artiford,  sıradışı mekanların stili olmaya devam ediyor. Daha da önemlisi, günümüzde Artifort bir markadan ziyade başlı başına bir tarz ve stil adı oldu.

Yumuşak Hatlarla Özgür Mekanlar
Artifort’ un sandalye ve koltuk tasarımları, klasik dekorasyon çizgisini;  kare ya da diktörtgen formların dışına çıkartmayı başarıyor. Temel felsefesi sanatsal bir yaratıcılık olunca Artifort tasarımcıları, yuvarlak ve yumuşak hatları, özgürce kullanmayı seçiyor. Bunun sonucunda görenleri şaşırtan, değişik formlar ortaya çıkıyor. Artifort tasarımların yumuşak hatları geniş kare yüzeyli orta sehpa ile oturma odası ya da salonda hoş bir tarz yaratacaktır.

Artifort sandalye ve koltuklar, sıradışı tasarımları ile özgür ruhlu mekanlar yaratıyor. Üstelik Artifort’ u rakipleri arasında üstün kılan özelliklerden birisi tasarımlarının esnek olması. Yani herhangi bir Artifort sandalyeyi ofis şıklığında tercih edebileceğiniz gibi mutfağınızda da kullanabiliyorsunuz. Doğrusu dünyaca ünlü Artifort tasarımcılarının bu anlamda zoru başardığı bir gerçek.

Çocuklara Dost Tasarımlar
Artifort tasarımların çocuk modelleri de kayda değer. Ergonomik, yumuşak hatlı ve renkli çocuk oturma grupları, çocuk odalarının sevimli yüzleri olmaya devam ediyor. Çocuk odalarına değişik ve hoş tasarımlar arayanlar için Artifort çocuk grupları iyi bir seçenek.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top