facebook
Anasayfa / Kendin Yap Fikirleri / ANNELER GÜNÜ İÇİN FOTOĞRAF BASKILI SAKSI YAPIMI
ANNELER GÜNÜ İÇİN FOTOĞRAF BASKILI SAKSI YAPIMI

ANNELER GÜNÜ İÇİN FOTOĞRAF BASKILI SAKSI YAPIMI

Bizi karşılıksız seven, bir dediğimizi iki etmeyen, bizim için gözünü kırpmadan canını verebilecek tek varlıktır annelerimiz. Küçüklüğümüzden beri düştüğümüzde haykıra haykıra seslendiğimiz, başımız sıkıştığında hemen yanıbaşımızda bulduğumuz, hasta olunca sabahlara kadar başımızda bekleyen canımızın en içleri için; bu özel günde neden bizler de emek harcamayalım?

Anneleriniz için tüm sevginizi katarak, büyük bir zevkle yapacağınız bir saksı düşünün. Anneler günü için kendin Yap fikirleri ile ona güzel bir hediye sunalım. Şimdi onun için gerekli malzemeleri sizlerle paylaşıyorum.

Fotoğraf Baskılı Saksı Yapımı

  • İstediğiniz sayıda ve boyutta saksı
  • Saksı boyamak için su bazlı boya
  • Saksı sayı ve boyutlarınıza göre foFotoğraf Baskılı Saksıtoğraflar
  • Mod Podge Tutkalı (Dekupaj Tutkalı)
  • Bir boya, bir dekupaj fırçası

Anneler gününe özel fotoğraflı Saksı Yapımına geçelim. Dilerseniz yavaş yavaş yapım aşamalarını anlatmaya başlıyorum:

Öncelikle saksınızın temiz olduğundan emin olduktan sonra su bazlı boyalarınızla, fırçanız yardımı ile saksınızın istediğiniz kısmını boyayınız. DİKKAT: Eğer tüm saksıyı boyarsanız, kuruması için 4-5 saat beklemeniz ve dekupaj işleminizi öyle uygulamanız gerekecektir. Bu nedenle benim önerim, fotoğraftaki gibi yalnızca ilk çerçeveyi boyamanız. Çünkü zaten alt kısımlara fotoğraf denk gelecek.

Anneler Günü Fotoğraflı Saksı

Daha sonra, fotoğraflarınızı saksılarınızın üzerinde veya henüz saksıya değmeden dekupaj tutkalı ile iyice badanalayın ve saksınıza yapıştırın. İyice fırçalayarak devam edin ve birkaç dakika sonra fotoğraflarınızı kaldırın.

Fotoğraflı Saksı Yapmak

İşte bu kadar! Artık yalnızca kurumasını bekleyin ve dünyanın en güzel annesine bu saksıyı hediye edin. Benden size küçük bir taktik, içlerine toprak koyarak çiçek ekebilir ve öyle verebilirsiniz, çok daha sempatik görünecektir.

Anneler Günü Kendin Yap Projesi

Güle güle kullanın:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top