facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Anılarınızı Tablo Ve Aynalara Yansıtın
Anılarınızı Tablo Ve Aynalara Yansıtın

Anılarınızı Tablo Ve Aynalara Yansıtın

Dekorasyon yalnızca mekanlarla ya da mobilyalarla sınırlı kalmamaktadır. Bireylerin yaşadıkları, özel hayatları ya da anıları da çeşitli araçlar aracılığı ile dekore edilmekte ve dekorasyon mekanlarında kullanılmaktadır. Fener ya da ayna, kağıda çeşitli anılar bastırılarak dekore edilen mekanlarda aksesuar olarak kullanılmaktadırlar. Günümüzde pek çok yeni evli çiftin ya da sevgililerin tercih ettiği bu özel dekorasyon yöntemi oldukça popüler bir uygulamadır.

Zarif Ve Özel Tablolar

Anıları bu şekilde dekor ettirmede en çok kullanılan yöntemlerden bir tanesi, çiftlerin fotoğraflarından oluşturulan tabloların mekanlarda aksesuar olarak kullanılması şeklindedir. Bireylerin en çok sevdikleri ve anıların yansıtıldığı model olan bu tablolar, mekanlar dekore edilirken salonlar da ya da yatak odalarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Günümüzde bu tarz aksesuarların kullanımının yaygınlaşması ile birlikte dış mekan dizaynı oluşturulurken bile kullanılan buna benzer parçalar, mimarlarında gözünden kaçmamaktadır. Bireylerin özel anılarından oluşturulan bu tarz tablolar küçük notlarla ya da şiirsel sözlerle daha özel ve güzel hale getirilmektedir.

tablolar-dekor

Camlara Ya Da Taşlara Anılarınızı Yansıtın

Dış mekan dekorasyonu oluşturulurken oldukça fazla tercih edilen bir diğer aksesuar ise çiftlerin özel günleri adına oluşturulan camdan ya da taştan oluşan modern ürünlerdir. Bu modeller çiftlerin çok fazla beğenmesi ile birlikte çeşitlenmiş ve pek çok farklı ürün oluşturulmuştur. Mekanlarda küçük dokunuşlar ile güzellik oluşturmak adına tasarlanan bu tarz ürünler çiftlerinde en beğendikleri parçalar arasındadır. Özel günleri adına hatıra niteliği taşıyan ve hep akıllarda kalmasına yardımcı olan bu ürünler, çiftlerin beğenmelerinin dışında mekanlara da hoş ve estetik bir hava katmaktadırlar. Özellikle değişik şekillerde oluşturulan fotoğraf görselleri ya da tablolar değişik birer aksesuar olarak mekanları süslemektedirler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top