facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Amerikan Mutfak Tasarımları İle Mutfak Keyfini Yaşayın
Amerikan Mutfak Tasarımları İle Mutfak Keyfini Yaşayın

Amerikan Mutfak Tasarımları İle Mutfak Keyfini Yaşayın

Hanımların vazgeçilmez alanlarının başında elbette ki mutfaklar gelir. Bu nedenle hanımlar mutfak dekorasyonuna ayrı bir önem verirler. Her zevke ve her tarza uygun farklı mutfak dekorasyon modelleri bulunmaktadır. Bu modeller arasında toplumuzda klasik olarak mutfak tasarımları kullanılır. Ancak son zamanlarda artan bir Amerikan mutfak modeli göze çarpmaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu modeller sayesinde sizlerde evlerinizde daha şık ve daha zarif bir hava katabilirsiniz. Ayrıca bu mutfaklar sayesinde daha sıcak ortamlarda sohbet muhabbet şansı yakalayabilirsiniz. Avrupa’da yaygın olarak kullanılan bu model henüz toplumumuza yeni yeni girmiştir. Özellikle küçük evlerde bu tarz mutfaklar sayesinde daha çok yaşam alanı bırakılmaktadır. Bu tarz bir modele ulaşmak artık sizlerin de elindedir.

amerikan-mutfak-dekorasyonu

Amerikan Mutfak Model Özellikleri
Genel olarak Amerikan mutfaklar salonla mutfak kısmın birleşmesi ile oluşur. Yani daha kısa olarak mutfakların kapısız ve orta tarafın bir destekleyici olması ile sağlanır. Bu modellerde mutfak kapıları yoktur. Bunların yerine girişi çıkış oldukça kolaylaştıran orta tarafta bir destek tezgâhı bulunmaktadır. Bu modelin en çok tercih edilmesinin sebebi budur. İnsanlara daha geniş alanlar bırakır. Ayrıca bunun yanı sıra orta tarafta bulunan destek tezgâh ile birlikte yemeklerinizi yemek içinde ayrı bir şansa sahip olursunuz. Böylece yemekleriniz masa tarafa daha çabuk gelmekte ve ortalık kirlenmeden tek bir tarafta kullanmaktadır.

Amerikan Mutfak Model Fiyatları
Amerikan model mutfak fiyatları yapacağınız mutfağın türüne göre değişir. Genelde salonlar ile mutfakları birleştiren bu yapıda salon ile mutfak arasında ki duvar yıkılarak araya koyulan bir tezgâh ile sağlanır. Bu modelin en büyük avantajı hem salon kapılarından hem de mutfak kapılarından artık tamamen kurtulursunuz. Böylece her iki kapının da kapladığı alanlar sizlere kalır.

Mutfak Dekorasyonu

Amerikan Model Mutfak Masaları
Bu tarz mutfaklar için genel olarak aslında masalara ihtiyaç yoktur. Ancak siz yine de küçük bir mutfak masası modeli alabilirsiniz. Alacağınız modelin çok büyük olmasına gerek yoktur. Ancak yine de tercihinize göre büyük bir model seçebilir ve onları berjer koltuklarla süsleyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top