facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Aile Ağacı Modası Geri Döndü!
Aile Ağacı Modası Geri Döndü!

Aile Ağacı Modası Geri Döndü!

Çocukluğumuzun vazgeçilmez ödevlerinden biriydi aile ağacı.. Küçücük ellerimizle tek tek çizerdik dallarını, yerleştirirdik ailemizdeki isimleri. Kimimiz büyük, kimimiz çekirdek ailelere sahip olsak da hepimizin kafasını bir noktada karıştıran bir ağaçtı:)

Uzun zamandır unuttuğumuz, yalnızca çocuk kitaplarında karşılaştığımız bu aile ağaçlarının dekorasyonla ne gibi bir ilgisi var diye düşünebilirsiniz. E haklısınız da tabii. Ama eminim, duyduğunuzda sizi de kendine hayran bırakacak bir  dekorasyon fikri ile karşınızdayız.

Öyleyse, küçücük sayfalara sıkıştırdığımız aile ağaçlarını, evlerimizde devleştirmeye ne dersiniz? Nasıl olacak diye düşünmeyin, çok basit! İhtiyacınız olan tek şey dev bir ağaç gövdesi çıkartması ve muhteşem (çerçeveli) aile fotoğraflarınız!

İlk olarak bu harika aile ağacınızın nerede olacağına karar vermelisiniz. Antrenizde mi, salonunuzda mı, misafir odanızda mı?.. Daha sonra işe koyulabilirsiniz, tıpkı bunlar gibi sizin de devasa bir aile ağacınız olabilir!

Böylelikle hem ev dekorasyonu konusunda farkınız olmuş olur, hem de tüm misafirleriniz ne kadar eğlenceli bir aile olduğunuzun farkına varır. Şimdiden kolay gelsin:))

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top