facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Ahşaptan Yapılmış Minik bir Kır Evi
Ahşaptan Yapılmış Minik bir Kır Evi

Ahşaptan Yapılmış Minik bir Kır Evi

Ahşap malzeme kullanılarak inşa edilmiş olan bu evi görünce siz de hayran kalacaksınız. Dış görünümü o kadar etkileyici ki, bir an önce içine girmek isteyebilirsiniz. Hatta hemen hayallere dalıp böyle bir evinizin olmasını dilemeye başlayabilirsiniz. Kırsal bir bölgede inşa edilmiş olan bu evin iç dizaynı da çok etkileyici ve kullanışlı. Ev dekorasyonu oluştururken, küçük alanları en iyi şekilde kullanabilmek çok önemlidir.

Minik Kır Evinin Dış Görünümü

Beyaz ve yeşil renk tonları kullanılarak dizayn edilen dış görünümü kesinlikle büyüleyici bir doğallık ve güzelliğe sahip. Bu evi gördükten sonra anlıyorsunuz ki, içinizi titretmek için büyük lüks villalara gerek yok. Doğal, şirin, yaşanılabilir bir ev ile kalbinizin ne kadar hızlı çarptığını hissedebilirsiniz. Muhteşem bir görüntüsü olan bu ev iç dizaynına da bir o kadar şaşıracaksınız.

Evin İç Dizaynı

Kır evinin iç dizaynı tam anlamıyla minimalist bir görünüme sahip olarak dizayn edilmiş. Minimalist evlerde alanların çok gerekli bir şekilde kullanıldığını biliyorsunuz. Bu evde de gereksiz yoğunluktan kaçınılmış ve çok kullanışlı bir ev haline getirilmiş. Oturma alanı, yemek alanı ve mutfak bir arada olduğu halde çok ferah bir görünüm yansıtıyor. Ferah olmasının bir diğer nedeni de evin bolca pencereden oluşması. Pencereler ile yeterince ışık alıyor ve içinizi daha da çok ferahlatıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top