facebook
Anasayfa / Kendin Yap Fikirleri / Ağaç Dalları ile Yapılan Dekoratif Fikirler
Ağaç Dalları ile Yapılan Dekoratif Fikirler

Ağaç Dalları ile Yapılan Dekoratif Fikirler

Ağaç dalları ile çok hoş dekoratif fikirler oluşturabilirsiniz. Doğada bolca bulabileceğiniz odun parçaları ile yapılan eşyaları görünce siz de şaşıracaksınız. Çeşitli boyut ve şekillerdeki odun parçaları ile oluşturulmuş olan askılar, raflar, dekoratif süsler ve daha fazlası için sizler de fikir alabilirsiniz.


Odunlardan Dekoratif Raf Örnekleri

Odunlardan yapılmış olan dekoratif raf örneklerini siz de uygulayabilirsiniz. Oldukça şık ve modern bir görünümü olan bu rafları, yatak odanızda, salonda, holde, mutfak ve diğer tüm alanlarda kullanabilirsiniz.

Odunlardan Kitaplık ve Vitrin Yapımı

Dekoratif görünüme sahip bir kitaplık ya da vitrin yapmak istemez misiniz? Oldukça modern bir ambiyans yaratan bu tasarımları siz de evinizde uygulayabilirsiniz. Kırsal bölgede yaşıyorsanız, bu odunlardan çok kolay temin edebilirsiniz. Gerekli temizleme ve koruyucu işlemlerini yaptıktan sonra vitrin ve kitaplık haline getirebilirsiniz.

Ağaç Dallarından Duvar Askılığı Yapımı

Odunlardan yapılan dekoratif eşyalardan bir diğeri de duvar askılıklarıdır. Odunların dalları ile oluşturulan bu askılıklar çok kullanışlı ve doğal bir görünüm oluşturuyor. İstediğiniz renklerde boyayarak ev dekorasyonunuz ile uyum sağlamasını gerçekleştirebilirsiniz.

odun-parcalarindan-koridor-icin-askilik-yapimi

Büyük Ağaç Dalından Dekoratif Kıyafet Askısı Yapımı 

Çocuk odaları ve yatak odalarında kullanıma uygun olan bu kıyafet askılarını da odun parçaları ile yapabilirsiniz. Uygun boyutlarda bir ağaç dalı oluşturabileceğiniz bu kıyafet askısını bir çok odada kullanabilirsiniz. İç mimarlar tarafından çeşitli giysi butik ve mağazalarında da bu dekorasyon kullanılmaktadır. Siz de giysilerinizi bu askılara asarak daha şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

İnce Ağaç Dallarından Dekoratif Duvar Panosu

İnce ağaç dalları yani odun parçaları ile dekoratif duvar panosu da yapabilirsiniz. Çok dikkat çekici bir görünümü olan bu pano ile evinize dekoratif bir etki katabilirsiniz. Ev hediyesi olarak da ideal bir tasarım olduğunu söylemek mümkün.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top