facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / 5 adımda banyonuzu güzelleştirin…
5 adımda banyonuzu güzelleştirin…

5 adımda banyonuzu güzelleştirin…

Banyolarımız aslında dekor konusunda en geride olan alan olarak görünebilir ama aslında misafirlerinizin en dikkatli incelediği alalarında başında geliyor. Dolayısı ile bugün sizlere banyolarınızın dekorasyonu hakkın tüyolar verecek ve 5 adımda banyonuzu güzelleştirmeye çalışıyor olacağız.

Banyo Dekoru

Tablo ve dekoratif ürünler
Kim demiş banyoda tablo kullanılmaz diye. Hem de oldukça yakışacak ve banyonuza anlam katacaktır. Elbette banyonuzda aile tablonuzu paylaşın demiyoruz ama hijyeni anlatan ya da komik bir tablo duvarda yerini alabilir.  Dekoratif ürünler olarak da güzel mumlar, oda kokuları gibi dekoratif ürünler ile küçük banyolarınıza oldukça fazla yaşanmışlık katabilirsiniz.

Banyo

Rafları eksik etmeyin
Özellikle banyonuz küçükse duvarlarını kullanabilir ev boy hizasından yukarıda birkaç raf çakarak hem süsleyebilir hem de havlu gibi günlük ihtiyaçlarınızı koyabilirsiniz.

Şık bir banyo paspası
Şık bir banyo paspası banyonuza hemen anlam ve değer katacaktır. Artık 3 parça olanlardan uzaklaşın ve tek bir adet ama ebat olarak büyük bir paspas tercih edebilirsiniz.

Banyo Halısı

Işıklandırma
Banyolarınız için ışıklandırmayı çok fazla yapmanıza gerek yok. Banyolar her zaman loş ışıklarda çok daha güzel duracaktır. Dilerseniz kademeli ışık sistemlerini de tercih edebilirsiniz.

Duşa kabini öne çıkarınız
Banyolarda duşa kabinler
çok önemli bir yer kaplar. Özellikle olabildiğince dekoratif bir duşa kabini banyoya hemen artı bir hava katacaktır. Özellikle cam duşa kabin yaptırabilir ve duşa kabinin alt kısmını da şeffaf yapıp, çakıllar ile donatabilir ya da farklı tasarımlar ile daha farklı ve özel bir duşa kabin yaptırabilirsiniz. Kısaca banyolarınızı sadece kısa molalar için değil, evinizin değerli bir köşesi gibi görürseniz dekor ederken de ona göre ürünler alacak ve sonrasında şık bir dekorasyona sahip olduğunu göreceksiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top