facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / 4 hızlı adımda harika antre dekorasyonu
4 hızlı adımda harika antre dekorasyonu

4 hızlı adımda harika antre dekorasyonu

İç dekorasyona ne kadar önem verirseniz verin, evlerinizin giriş kısmı en çok gözden kaçırılan kısımlardan birisidir. Holunuz ister büyük, ister küçük olsun, aşağıdaki uygulaması kolay ve hızlı adımlar sayesinde tüm eşyalarınızı organize bir halde tutacak ve misafirlerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan girişler oluşturabilirsiniz.

Ayna ve Dolap
Ev girişinize uygun bir boyutta ayna asmak en büyük hol gerekliliklerinden birisidir, çünkü eve giren kişileri durdurur ve aynada kendisini incelemesini sağlar. Ayrıca girişin çok daha büyük görünmesine neden olur.

Hatta tahmin etmesi zor fakat güzel bir ayna ev girişinizi organize etmenizi sağlayan en önemli etken olabilir. Bunun için uygun boyut ve yükseklikte bir dolap almalı ve aynayı üzerine yerleştirerek hem görsel genişlik sağlayabilir, hem de dolap içerisine ayakkabı, şemsiye ya da acil durum çantalarınızı yerleştirebilirsiniz.

Antre Dolabı

Ayakkabı Dolabı
Ev içerisinde ayakkabı giymeyi seviyorsanız ya da çok fazla ayakkabıya sahipseniz antrenize ayakkabılarınızı hızlıca seçebileceğiniz bir dolap koymanız uygun olur. Böylelikle hem tüm ayakkabılarınız daha fazla organize durur, hem de antrenizde oldukça hoş bir görünüm elde edersiniz.

Antre Ayakkabılık

Ceket ve Çanta Askısı
Tıpkı ayna gibi ceket ve çanta askısı da organize bir antrede olması gereken ürünlerden birisidir. Askılar hem inanılmaz derecede kullanışlıdır hem de hoş görünümlü çanta ve askılarınızı asarak ucuz ama harika bir dekoratif görünüm elde edersiniz.

Antre Askısı

Sanatsal Ürünler
Eğer yukarıda bahsedilen zorunlu ürünleri antrenize, yani ev girişinize eklediyseniz şimdi bir üst seviyeye geçerek ortama biraz karakter katmalı ve evinize girenleri şaşırtmalısınız.

Antreniz bol dekorasyon çalışması yapılabilecek kadar geniş bir alana sahip değilse birkaç aksesuar ve tablo ile duvarınıza renk katar, canlılık getirir ve kişisel etkinizi bırakmış olursunuz.

Ev girişinizde salon içerisinde kullandığınız renklerde ürünler ve dekoratif tablolar kullanmanız önerilir, böylelikle içeriye giren kişi renklere ilk karşılaştığı an uyum sağlar ve salona geçince bu uyum hissi devam eder. Salon ile antre tamamen farklı tarz dekorasyona sahip olursa ziyaretçileriniz bilinç altında kendisini huzursuz hissedebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top