facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / 4 adımda evinizi renklendirin!
4 adımda evinizi renklendirin!

4 adımda evinizi renklendirin!

Bu yıl bahar erken geldi. Baharın erken gelmesi ile biz hanımları bir telaş aldı başını gidiyor. Evimizi bahar havasıyla yeniden buluşturmak için yapmamız gereken bazı şeyler, atamız gereken bazı adımlar var.

1. Adım: Karar Vermek! Bu adım tüm işlerde olduğu bu işin de başı. Evinizi kesin olarak baharın serinletici güzelliğiyle buluşturmaya girişmeden önce bunu yapmaya kesin karar vermeniz gerekli.

Renkli Dekorasyon

2. Adım: Neler yapacağınızı Planlayın!.. En güzel mevsim şüphesiz ilkbahar mevsimidir. Bahar yaşamın tüm güzelliklerini cömertçe sunan ve hayatı daha çok sevdiren yegane mevsim. Peki bu cömertlikten nasibinizi ne şekilde alacaksınız? İlkbahar sizlere ne gibi yeni fikirler empoze ediyor? Etrafınızda ilham alabileceğiniz binlerce örnek size göz kırpıyor. Karar verme aşamasını geçtiniz ve şimdi meler yapacağınızı planlama aşamasındasınız! Evinize bahar havasını getirmekte kesin kararlı olduğunuz için işiniz zor değil. Sadece sezgi ve hayal gücünüzü çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Renkli Ev

3. Adım: Hayalinizdeki rengi belirleyin! Eminiz ki hayalinizdeki renk tam da ilkbaharın çağrışımlarının bir eseri. Elbette ki bu renk tam da ilkbahara yakışır açık ve iç açıcı bir renk olacaktır. Renk seçiminizi yaptığınıza göre duvarlarınızı seçtiğiniz renge boyatma işlemini başlatın.  Bahar havası öncelikle duvarlarınıza rahat bir nefes aldırmalı. Seçtiğiniz rengi belirlerken büyük ihtimalle mobilyalarınızı ve koltuklarınızı da göz önüne aldınız. Yoksa mobilya ve koltuklarınızla uyumlu olmayan bir renk mi seçtiniz? Eğer öyle ise bu size pahalıya patlayabilir. Renginizi tekrar gözden geçirin.

4. Adım: Uyumlu renkler! Mobilya ve koltuklarınızla uyumlu ilkbaharın çağrıştırdığı iç açıcı renginizi seçtiniz. O halde duvarlarınızı bu renkle boyatmaya karar verdiniz. Şimdi evinizde kaç oda var? Tüm odalar aynı renkle mi boyanacak? Buna karar verin. Size önerimiz malta ve balbuğu renkleri. Eğer mobilyalarınız bu renklerle uyuşuyorsa ne ala. Koltukları dert etmeyin. Bu renklerle uyuşacak hesaplı koltuk örtüleri ne güne duruyor?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top