facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / 2017’nin Gözdesi Gri Oturma Odaları
2017’nin Gözdesi Gri Oturma Odaları

2017’nin Gözdesi Gri Oturma Odaları

Yıllara göre değişen ev ve dekorasyon modası, bu yıl sade ve minimal bir tavır ile kendini gösteriyor. Kusursuz ve modern görünümün en gözde rengi olan gri, oturma odası dekorasyonlarının vazgeçilmezi oluyor. Tüm renk tonları ile uyum sağlayan gri tonları, sadeliğin yanı sıra güçlü bir görünüme de sahiptir.

Minimal Görünüm

Gri tonları, sade ve minimal bir görünüm için ideal renklerin başında geliyor. Oturma 0daları, yatak odası ve mutfaklarda kullanılan gri tonları, daha modern bir tavır sergiliyor. Ev dekorasyonunda sadeliği tercih eden kadınlar, gri renk tonlarını kullanmaktadır.

Sade, modern ve zarif kavramlarını bir araya getiren gri, oturma odaları için kusursuz görünüm oluşturmaktadır. Koltuk takımları, halı veya dekorasyon ürünlerinde tercih edilen gri tonları, farklı renkteki aksesuarlar ile tamamlanmaktadır.

Farklı Renk Kombinasyonları

Gri rengin en önemli özelliklerinden biri de farklı renkler ile kullanılabiliyor olmasıdır. Koyu ve açık gri tonları başta canlı renkler olmak üzere tüm seçenekler ile kullanılabilmektedir. Sarı, hardal, bordo, siyah veya mor tonları, gri ile büyük uyum sağlayan renklerin başında gelmektedir. Bu da grinin her zaman kolay bir biçimde dekore edilmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda değişim yaratma olanağı da bulunmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top