facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / 100 TL’den Daha Düşük Bütçeyle Ev Dekorasyonu
100 TL’den Daha Düşük Bütçeyle Ev Dekorasyonu

100 TL’den Daha Düşük Bütçeyle Ev Dekorasyonu

Bir çoğunuz evinizde bazı değişiklikler yapmak istersiniz. Genellikle de mobilyaları değiştirmekle işe başlarsınız. Hal böyle olunca da cebimizdeki kesenin ağzını epey bi açmak gerekiyor. Eğer daha düşük bütçe ile dekoratif dizaynlar oluşturmak isterseniz, aşağıda yer verdiğimiz önerileri uygulayabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek ve özel olmasını sağlamak için çok cazip öneriler olduğunu söyleyebilirsiniz. En fazla 100 TL harcayarak, eviniz için çok şık aksesuarlar ve dekoratif eşyalar alabilir ve evinizin farklı bir atmosfere girmesini sağlayabilirsiniz.

Denizdeki odunlar

Özellikle de sonbahar ve kış dönemlerinde sahilde yürürken sürekli önümüze çıkan odun parçalarının çok şık birer dekoratif eşya olabileceğini biliyor muydunuz? Dalgaların sahile taşıdığı bu küçük odun parçalarını evinize getirerek, dekorasyonunuza katkıda bulunabilirsiniz. Odunlara farklı bir görünüm katmak için sprey boya ile boyayabilirsiniz.

Açık raflar

Çok düşük maliyetlere bulabileceğiniz bu raflar sayesinde siz de evinizde çok şık ve modern bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Yapı marketlerin çoğunda 100 TL’den düşük fiyatlara satıldıklarını söyleyebiliriz. İhtiyacınız olan boyutta raf tasarımı tercih ederek, odanıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Kullanılmış mobilyalar

İkinci el mobilyaların günümüzde ne kadar popülerlik kazandığını söylememize gerek yok. İkinci el eşya satılan internet sitelerinden ya da ikinci el mobilya dükkanlarından bulabileceğiniz eşyalara yeni bir yaşam kazandırmanız mümkün. İkinci el mobilyaları istediğiniz renklerde boyayarak kullanabilirsiniz.

Objeler

Çeşitli duvar objeleriyle de evinizin ambiyansını değiştirmeniz mümkün. Çok modern ve dikkat çekici objeleri kullanarak siz de yaratıcı bir dekorasyon fikri oluşturabilirsiniz.

Perdeler

Bir eve farklı bir atmosfer yaratmak için değiştirmeniz gereken ilk eşya perdeler olmalıdır. Renkli fon perdeler ile çok modern odalar yaratabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top